Kërkim

Mbërritje:

Largim:

[string_chosen_admin_search_type]

Number of accommodation:

Rriturit:

Fëmijë:

 

 

Duke kërkuar...

×
Accommodation 1

Accommodation 2

Accommodation 3

Accommodation 4

Accommodation 5

Apartamente Ksamil Sarandë

Apartamentet e Donit

Shërbimet tona

Shijoni qëndrimin tuaj në apartamentet e Donit në Ksamil Sarandë

doni apartments facilities ksamil albania wifi

Internet Falas

Interneti ofrohet në dhomat e hotelit dhe është pa pagesë!
Doni Apartments Ksamil Albania facilities parking

Parkimi

Disponojmë parkim privat falas në ambientet tona (nuk ka nevojë për rezervim)!
doni apartments facilities ksamil albania food and drink

Ushqim & Pije

Kemi një restorant në katin përdhes ku mund të hani dhe të pini gjithçka që dëshironi!
Doni Apartments Ksamil Albania facilities pets

Kafshët shtëpiake

Kafshët shtëpiake janë të lejuara, sipas kërkesës paraprake. Mund të zbatohen ndryshime!

Zbuloni më tepër rreth monumenteve të kulturës në Ksamil!

  Lexoni më tepër

 

Apartamentet e Donit – Ksamil Shqipërisë

DSC_0775-cut-outNdërtuar në qendër të fshatit të Ksamilit, me një distancë të shkurtër ecjeje nga plazhi i famshëm i Tre Ishujve, "Apartamentet e Donit " janë destinacioni perfekt i pushimeve për vizitorët e Shqipërisë.

Qendra e qytetit me baret, kafenetë dhe restorantet e veta mund të arrihet me këmbë në më pak se pesë minuta.

Apartamentet e Donit ofrojnë akomodime vetëshërbimi të cilësisë më të lartë gjatë gjithë vitit për çifte, familje dhe grupe të mëdha dhe ndodhet dy hapa larg plazheve të famshme të Ksamilit. Ekzistojnë gjashtë apartamente me nga tre dhoma gjumi, ku mund të flenë deri në gjashtë persona. Të gjitha apartamentet janë punuar në një stil elegant, bashkëkohor të nivelit më të lartë.

Nëse dëshironi pushime plazhi relaksuese, akses të lehtë për në qytetin e Sarandës apo pushime plot me histori dhe kulturë, Ksamili është për JU! Për informacione të mëtejshme mbi çmimet dhe disponueshmërinë, ju lutemi na kontaktoni nëpërmjet email-it: info@doniapartments.com ose na telefononi.

Rekomandime

Unë qëndrova me miqtë e mi për 4 ditë tek Apartamentet e Donit dhe ato ishin madhështore. Ato janë krejtësisht të reja dhe shumë të pastra dhe moderne. Vendndodhja është brilante, në plazh shkohet me këmbë dhe është mjaft pranë shumë bareve dhe restoranteve vendase. Ballkoni ynë kishte një pamje magjepsëse! Asnjë gjë nuk ishte problem për pronarët të cilët ishin të gatshëm të ndihmonin të gjithë klientët e tyre. Në katin përdhes të bllokut të apartamenteve gjendet një supermarket e kështu ishte e lehtë të furnizoheshim me gjithçka që kishim nevojë. Pushime shumë relaksuese dhe padyshim që ne i rekomandojmë këto apartamente. Ka mundësi që të kthehemi përsëri vitin që vjen.
Qëndrova tek Apartamentet e Donit për tri net, me burrin tim dhe me 4 persona të tjerë të rritur dhe një fëmijë. Apartamenti ishte shumë i madh dhe u akomoduam lehtësisht të gjithë. Menaxheri ishte vërtet i gatshëm për të ndihmuar dhe shumë miqësor. Apartamenti ishte një vlerë e madhe krahasuar me hotele/apartamente të tjera që i kishim pare në internet. Plazhet ne Ksamil janë të pabesueshme – Unë ju rekomandoj të eksploroni disa nga plazhet e ndryshme.
  Mbeta seriozisht i mahnitur nga përmasat e apartamenteve duke i krahasuar ato me shumë apartamente të tjera pushimesh që kemi parë. Ky apartament ishte madhështor! Doni, pronari, ishte jashtëzakonisht i gatshëm për të ndihmuar dhe për t’iu përgjigjur të gjitha nevojave tona. Përfundimisht, ky është një vend tek i cili ne do të kthehemi përsëri!